dobry adwokat kielce

2010-08-20 17:40
Dodane przez

Treść pytania

dobry adwokat kielce

Udostępnij

Odpowiedz na pytanie

Zadzam sie z Wami! ja tez dałam sie nabrac na pozytywne opinie dotczace tego adwokata a okazało sie ze sama lepiej dałabym sobie rade!!!! na pierwszej rozmowie obiecywał ze sam sie wszystkim interesuje osobiscie chodzi na sprawy a nie widziałam go nawet raz wysyla niezoriętowane w temacie osoby, nie odbiera telefonow. w moim przypadku pismo procesowe rowniez smiech na sami jak to napisala moja popszedniczka dlatego ze pan gierada nie słucha co sie do niego mówi. Moglabym dużo napisac na temat podejscia do pracy tego pana jednym słowem PORAŻKA i co szkoda kasy na takiego adwokata!!!!!!!!!!!!!

2012-02-10 13:33 PLUS MINUS Ocena: -1

MYSLE Z DNIA NA DZIEN ZE MA PANI RACJE,WLASNIE POWAZNIE SIE ZA STANAWIAM CZY Z NIEGO NIE ZREZYGNOWAC,LEKCEWAZY MOJA OSOBE,TELEFONY,WIDZE ZE NASZE DROGI SA INNE.

2011-10-11 15:06 PLUS MINUS Ocena: 2

Nie polecam adwokata -Sławomira Gierada, mimo że jest mnóstwo pozytywnych opinii o nim. Być może ma na koncie parę wygranych spraw, ale nie wiem, czy te komentarze jakie znajdziecie nie napisał sobie sam. Ostatnio korzystałam z jego usług- potraktowała sprawę niezwykle lekceważąco, nie zjawił się osobiście na żadnej rozprawie, zawsze wysyłał zastępstwo. Ponadto pismo, które przygotował do sądu... to był śmiech na sali. Sprawę przegrał z kretesem, mimo że była to sprawa jak najbardziej do wygrania. W gadce jest dobry-potrafi nakrecić klienta, ze wszytko jest na dobrej drodze, a dopiero na koniec się okazuję, że jeśli adwokat nie potraktował sprawy poważnie- nie zrobił tego również sąd. On chyba jedzie na dawno ustalonej opinii, chyba że może przykłada się do spraw, na których moze ugrać duże pieniądze.Cóż -sprawa przegrana z winy adwokata- to chyba najlepsza recenzja jego możliwości i umiejętności.Nie bierzcie go, znajdźcie kogoś, kto się postara i Was nie zlekceważy.

2011-03-07 21:29 PLUS MINUS Ocena: 4