opis mieszkania po niemiecku

2010-09-16 15:00
Dodane przez

Treść pytania

opis mieszkania po niemiecku

Udostępnij

Odpowiedz na pytanie

Mieszkam na obrzeżach miasta w bloku.Mieszkam na trzecim piętrze.Moje mieszkania jest ładne i przytulne.Moje mieszkanie ma cztery pokoje oraz kuchnie, łazienkę i przedpokój.W trzech sypialniach są duże szafy i łóżka. W pokoju dziennym są dwa fotele ogromna kanapa i duży telewizor.W kuchni jest okrągły stół i cztery krzesła.Obok stołu stoi lodówka.W małym pokoju jest regał na książki, biurko na którym stoi komputer mały stolik i lampka.Jest to bardzo praktyczny pokój.W łazience jest bardzo wygodna wanna.W przedpokoju jest wysoka szafa z lustrem i wieszak na ubrania.Bardzo podoba mi się moje mieszkanie.

2011-02-01 16:58 PLUS MINUS Ocena: 0

Mieszkam w bloku na drugim piętrze. W moim mieszkaniu jest 6 pomiestrzeń i balkon. Są: dwie łazienki, mój pokój, pokój rodziców, salon, kuchnia.

2011-02-01 16:23 PLUS MINUS Ocena: -2

Mam prośbę, aby ktoś napisał mi opis mojego domu w języku niemieckim ;D Za pomoc będę bardzo wdzięczny ;)Ma być on mniej więcej w takiej formie:

Mieszkam na obrzeżach miasta. Mój dom jest średniej wielkości, ma powierzchnię 200 m2. Jest 2 pietrowy. W domu znajduje się 5 pokoi, 2 kuchnie, jedna łazienka i duży przedpokój. Mieszkam z rodzicami, babcią i dziadkiem. W domu są takie pokoje: mój pokój, sypialnia rodziców, sypialnia babci i dziadka, 2 kuchnie, pokój gościnny i jadalnia. Mój pokój jest średniej wielkości. Znajduje się tam biurko, łóżko, duża szafa, komputer i telewizor. W kuchni jest lodówka, kredens, zlew. W sypialni rodziców i sypialni dziadków są duże łóżka i duże szafy. W jadalni jest stół, przy którym jemy posiłki. W przedpokoju jest lustro i szafka na buty. Mój dom jest ładny i czuje się w nim komfortowo.

2010-10-25 19:34 PLUS MINUS Ocena: 3

huklphju

2010-09-23 14:53 PLUS MINUS Ocena: 3