1
odpowiedzi
Dodane przez doradca.grupy.allegro | 2013-04-18 00:49:54

Jeśli mógłbym polecić Państwu konkretne staże, to przede wszystkim brałbym pod uwagę następujące: Wrocław Staż w Redakcji Serwisu Bankier.pl, Gospodarka i Inwestowanie Staż w Serwisie Bankier.pl - Zespół E-commerce Staż dla Grafika/ Webdevelopera w Ceneo.pl Staż w Redakcji Bankier.pl, Dział Newsroom Staż w Redakcji Serwisu Mojeauto.pl Toruń Staż dla Webdevelopera Staż dla Programisty Poznań Staż w Centrum Agile (Zarządzanie Projektami) Staż w Zespole Monitorowania i Reagowania W/w staże cieszą się największym zainteresowaniem, oraz są wysoko rekomendowane przez Grupę Allegro. Osoby, które odbędą jeden z w/w staży, na pewno wzbogacą tym swoje doświadczenie i CV. Pozdrawiam, -- Tomek, Doradca online Grupy Allegro

RANKING UŻYTKOWNIKÓW


Muzyka to Twoja pasja? Najlepsze interpretacje piosenek tylko na Groove.pl. Rap, rock, pop - teksty z wszystkich tych gatunków znajdziesz na Groove.

Jakiemu klubowi piłkarskiemu kibicujesz? Wyniki meczów, statystyki, newsy, zapowiedzi - to wszystko znajdziesz na Meczyki.pl, prawdziwej świątyni każdego fana sportu.