3
odpowiedzi
Kategoria: Biznes | Dodane przez ciekawski | 2013-11-04 13:16:49

Zastanawiam się czy z hobby można czerpać jakiekolwiek zyski? Np mając maszynę Hammera,która właśnie jest dla hobbistów - czy można zacząć na niej coś "działać" świadczyć usługi dla ludności? oczywiście nie chodzi o meble,bo to wtedy musiałaby byś inna profesjonalna maszyna, ale np takie półki, szafki,czy nawet ławy,proste stoły - czy da się pogodzić hobby z produkcją dla ogółu? Jak sądzicie?Uwielbiam zajmować się takimi rzeczami,tylko nie jestem pewien czy ta jedna maszyna,którą mam wystarczy? Co o tym sądzicie?.

2
odpowiedzi
Kategoria: Biznes | Dodane przez ciekawski | 2013-04-10 11:38:58

Hey, czy znacie się na systemie CNC i możecie mi powiedzieć, czy on jest tylko wykorzystywany w maszynach do obrabiania drewna typu format4 czy spotkaliście się z CNC również w innych dziedzinach? :-) Dzięki za pomoc! Bardzo mnie to pytanie ciekawi, oczywiście wasze odpowiedzi jeszcze bardziej!

3
odpowiedzi
Kategoria: Dom i Ogród | Dodane przez ciekawski | 2012-10-01 14:35:34

Hey, powiedzcie, czy możecie mi doradzić, jakie maszyny potrzebuje, żeby zbudować sobie taki mały domek drewniany i w nim meble, również z drewna? Mam w sumie na razie tylko obrabiarkę do drewna od hammera i chce sobie pożyczyć od kolegi frezarke. On ma w sumie pare maszyn do tych celów, ale szczerze powiedziawszy myślałem, że sobie dam rade bez większych maszyn, ale niestety nie da rady tylko z młotkiem i gwoździem. Możecie pomóc? Z góry dziękuję!